888sport support

888sport contact Pomoc techniczna w 888sport. Pomoc techniczna 888sport dostępna jest dla użytkowników 8 wiodących języków, czyli najczęściej rejestrujących się klientów pod kątem ich narodowości. Zapytania najlepiej wysyłać zawsze w języku angielskim, gdyż to zapewnia w miarę szybką odpowiedź personelu technicznego.

Oprócz angielskiego support 888sport jest dostępny też w językach hiszpańskim, szwedzkim, duńskim, rumuńskim, włoskim.

Niestety czas na procesowanie każdego zapytania może być w tej firmie w miarę długi, więc wysyłając zgłoszenie należy od razu uzbroić się w cierpliwość. Owszem najpóźniej w 24godziny otrzymujemy zawsze odpowiedź – chodzi przecież o jednego z najbardziej wiarygodnych bukmacherów online.

Wszelkiego rodzaju sugestie, reklamacje czy zapytania zgłaszane do pomocy technicznej 888sport, najlepiej składać za pośrednictwem przygotowanego do tego szablonu. Formularz zgłoszeniowy pozwala od razu wybrać tematykę zgłoszenia i rodzaj problemu, a także uzyskać potwierdzenie złożenia zgłoszenia online. Naturalnie klient może także wysłać zgłoszenie opisane samodzielnie klasycznie, czyli wiadomością e-mail na adres mailowy supportu. Dodatkowo, dla osób preferujących bardziej bezpośrednią formę kontaktu, udostępnione są numery telefonów (głównie 0 800) czynne od 9 rano do 10 wieczorem w Anglii, Kanadzie, Irlandii i Indiach.

888sport support
5 (100%) 1 vote