888sport płatności

888sport payments Różnorodne metody płatności i depozytów. Firma 888sport jest pod wieloma względami bardzo nowoczesna i dobrze zarządzana, chociaż oferta kursowa nie jest atrakcyjna (poza Premier League, gdzie kursy brytyjskich bukmacherów zawsze są najlepsze).

To, w czym te zakłady bukmacherskie od samego początku swojej działalności, wiodły prym, to m.in. obecność w Internecie, ale także bardzo nowoczesne metody akceptacji płatności przez użytkowników. Zarówno w przypadku dokonywania depozytów, czyli wpłacania środków przez gracza na swoje konto w celu ich późniejszego obstawiania, jak i w przypadku dokonywania wypłat z konta w przypadku wygranych, firma jest bardzo szybka.

888sport korzysta z większości nowoczesnych form płatności, z czego większość to oczywiście płatności online. Oprócz systemów natychmiastowej płatności akceptowalne są także czeki bankowe czy płatności typu paypal, yetipay, bluecash itp. Naturalnie użytkownik ma także możliwość dokonania zwykłej wpłaty gotówkowej na konto odbiorcy z podaniem stosownych danych w tytule płatności, na wygenerowanym blankiecie wpłat akceptowanym czy to w placówkach bankowych czy pocztowych. Oczywiście gracz pragnący wypłacić środki ze swojego konta, musi spełnić kilka określonych warunków, które są z góry ustalone i udostępnione przez bukmachera na każdym etapie uczestnictwa w grze.

888sport płatności
3.5 (70%) 2 votes