888sport bonusy

888sport bonus Freebety i inne bonusy od 888sport dla typerów. 888sport promocje są dostępne dla graczy praktycznie z całego świata. Oferta tego konkretnego bukmachera jest o tyle interesująca, że posiada on bardzo ciekawe kursy na mecze Premier League i inne gry z udziałem brytyjskich klubów piłkarskich.

Propozycje bonusów dla graczy

W świecie bukmacherskich zakładów dominują dwa rodzaje bonusów – na powitanie, w postaci darmowego freebet’u lub w postaci pomnożenia wysokości pierwszego depozytu wpłaconego przez nowego użytkownika. Na 888sport szczególnie mocno propagowane są tokeny na freebet. Freebet to możliwość postawienia darmowego kuponu na określonych przez bukmachera zasadach, w przypadku przegrania którego gracz nie traci własnych pieniędzy. W przypadku wygrania takiego freebet’u bukmacher potrąca sobie jedynie własną stawkę, a wypłaca graczowi wygraną resztę.

888sport rejestracja – bet 10 Get 30 €/£/$ »

Freebety proponowane są przez 888sport na bieżąco i niemal nieustannie można z tego bonusu korzystać. Jako główne warunki partycypacji w tej promocji operator wskazuje na swojej stronie:

• bycie nowym użytkownikiem
• dokonanie pierwszego zakładu za realne pieniądze na przynajmniej 10 dolarów/euro/funtów
• wszystkie wybrane typy wskazane na kuponie muszą cechować się kursem 2.0 lub wyższym
• tokeny na freebet o wartości 10 dolarów/euro/funtów przyznawany jest użytkownikowi po rozliczeniu zakładu kwalifikacyjnego za prawdziwe pieniądze
• token na freebet musi być wykorzystany w ciągu 30 dni – po tym okresie traci ważność

888sport bonusy
5 (100%) 1 vote