1xbet

1xbet

Firma bukmacherska 1xbet jest firmą z historią sięgającą 2007 roku. Od dnia powstania firma nieustannie się rozwijała, docierając do coraz to szerszego – oraz coraz bardziej wymagającego – grona klientów. Dziś z pełną odpowiedzialnością można stwierdzić, że firma bukmacherska 1xbet należy do globalnej czołówki w swojej branży. Wyróżniają się m.in. ogromną ilością punktów stacjonarnych, rekordową w branży ilością zatrudnianych pracowników, nowoczesną stroną mobilną oraz aplikacjami dedykowanymi na kilka systemów.

Nie od dziś wiadomo, że aby przyciągnąć do siebie klienta, trzeba go czymś zachęcić. Firmy bukmacherskie ciągle się prześcigają innowacyjnych rozwiązaniach w walce o nowych klientów. Konkurencyjne kursy, dbałość o każdy detal w wersjach i aplikacjach mobilnych, ciągła dyspozycyjność i pomoc klientowi to detale, które decydują o tym z usług której firmy bukmacherskiej skorzysta potencjalny klient. Najważniejsze i najbardziej atrakcyjne jednak są… bonusy! Jakie bonusy swoim klientom oferuje 1xbet?

888sport rejestracja – bet 100 € »

1xbet wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów w swojej ofercie posiada szereg atrakcyjnych bonusów zarówno dla nowych, jak i starych klientów. Nowi klienci mogą liczyć na bonus, który występuje w ofercie prawie każdej firmy bukmacherskiej na świecie, czyli bonus od pierwszej wpłaty. Klienci dokonujący swojej pierwszej wpłaty na konto bukmachera 1xbet mogą oczekiwać podwojenia swojego pierwszego depozytu aż do kwoty 400 złotych!

Bonus od depozytu w 1xbet przyznawany jest automatycznie po dokonaniu pierwszej wpłaty, a dodatkowym udogodnieniem jest możliwość wpłaty pieniędzy przez portfele internetowe, m.in. takie jak Skrill. W celu wypłacenia środków bonusowych uzyskanych z tej promocji wymagany jest 5-krotny obrót środkami bonusowymi – co jak na standardy bukmacherskie jest stosunkowo niskie. Jedynym dodatkowym wymaganiem do obrotu bonusową kwotą w 1xbet jest umieszczenie na kuponie 3 sekcji po minimum @1.40 każda. Nie istnieją za to żadne ograniczenia odnośnie sportów czy też rodzajów wybieranych zakładów – co niewątpliwie można uznać za duży plus.

Poza omówionym już bonusem od pierwszej wpłaty – który w swojej ofercie posiada niemal każdy bukmacher – 1xbet posiada również własne, oryginalne bonusy. Niewątpliwie do takich można zaliczyć bonus “Lucky Friday”, który daje szansę na zwiększenie każdego depozytu, pod warunkiem, że zostanie on dokonany w tytułowy piątek! Wartym odnotowania jest również bonus o nazwie “Serie A”, który – jak sama nazwa może sugerować – umożliwia otrzymywanie dodatkowych benefitów za typowanie spotkań z najwyższej klasy rozgrywkowej we Włoszech.

1xbet swoim klientem oferuje szereg dostępnych tylko na platformie 1xbet tzw. bonusów “TOTO”. Bonusy “TOTO” w 1xbet dotyczą przeróżnych zdarzeń sportowych, z wielu dyscyplin. Wszystkie bonusy “TOTO” polegają na trafnym wytypowaniu wskazanej przez 1xbet puli spotkań, dzięki czemu klienci mogą zgarnąć dodatkową, określoną przez firmę bukmacherską 1xbet nagrodę pieniężną!

Partnerzy: 1xbet Finland – fi-vedonlyonti.com, 1xbet Latvia – lv-deribas.com

1xbet
5 (100%) 1 vote